trešdiena, 2015. gada 2. septembris

33.Diena:Tev taču ir jādara tā!

 Jo vairāk plūst laiks, jo skaidrāk katrs izvēlās sev savu rīcības modeli, kuru izmantojot  kļūst saprotams citiem, šis rīcības modelis cilvēkos rada  sajutu ,ka viņi visu kontrolē, ka vide ir droša, tieši tāpēc, pēc laika, šis rīcības modelis saaug ar tevi, radot tev otro ādu, tā tevi sāk uztvert, tā ar tevi sāk runāt, tā par tevi domā- tu esi kļuvis par šo rīcības modeli.
Brīžiem nāk nojausma, ka gribi izkāpt no šī rīcības modeļa, jo tu esi mainīgs, tu esi pakļauts cikliem, tu esi pakļauts mainībai, bet šī "otrā āda" uzspiež tev gribēt un rīkoties pilnīgi pretēji tavam mainīgumam.  Pasaule pieprasa šo saaugušo modeli un mirkļos, kad tu uzrunā pasauli  - sakot, ka esi savādāks, tā tev netic,  jo viņa redz, ka tava āda ir vecā, ka tavs rīcības modelis nemainās.

Tu vari mainīt savu rīcības modeli, nebaidoties būt mainīgam, saprotot, ka tu vari  darīt jebkā, kā vien vēlies, katru reizi tas var būt pareizi un labi, iespējams, cilvēki, nespēs tevi uztvert kā konkrētā šablona pārstāvi, bet tu toties spēsi sevi uztvert kā sevi - kas arī dos iekšējo gandarījumu un spēku virzīties tālāk, spēku, kurš nav vardarbīgs ne pret tevi ne pret citiem.
Ļaujies savai patiesai mainībai, tad  kad tu pieņemsi, ka vari mainīt savu viedokli, izpausmi un vēlmes, velmju realizāciju, pasaule sāks pamazām pieņemt to, ka tavs modelis ir mainīgais, iespējams, daži uzskatīs tevi par draudu jo nevarēs tevi kontrolēt, tomēr, tu spēsi pār-valdīt savu dzīves plūsmu, savu rīcību un būt godīgs pret sevi.
Nebaidies zaudēt "otrās ādas" statusa ilūziju, kuru tev pieprasa sabiedrība, jo tu zini kāds tu esi savā sirdī, savā centrā un Dvēselē un tikai tam ir nozīme - priekš tevis un tavas pieredzes iziešanas.
Tad, ja kāds tev teiks :"Tev taču ir jādara tā, kā darīji iepriekš!" varēsi sirdī izjust mieru, pateicību un iekšējo siltumu, jo zināsi, ka ir laiks atbrīvot veco rīcības modeli, kurš atkal ir  novecojis priekš tavas tagadnes.

#33dienasManāKrāsaināDzīvē
#dariTā

Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru