trešdiena, 2015. gada 2. septembris

Brīvās gribas akts

 Nekas nevienam nav pienākums, tas vienmēr ir brīvās gribas akts, jautājums ir tikai tajā, kurā līmenī, šī brīvā izvēle izpaužas, caur kuru līmeni tiek noslēgta šī vienošanās. Ja mēs izvēlamies veidot kontaktus, attiecības,  bet pārkapājam šo brīvas gribas izvēli paši pret sevi - spiežot sev izvēlēties draudzēties, izpausties, strādāt  tur kur nav mūsu brīvā izvēle, bet gan apziņas, domu, statusa piespiestā ilūzija, mums šis darbības notiek ļoti grūti, smagi, lēnām, blīvi.
Mēs tajos brīžos cīnāmies pret sevis paša brīvās gribas nodomu, kas izpausts kosmiskā līmenī, mēs pārkāpjam pāri paši sev, noliedzot brīvo gribu un dāvanas iespēju savā dzīvē.
Savā dzīves plāna var būt gan grūti, gan viegli, bet ir brīnišķīga fona sajūta, ka tas viss tevi novedīs pie pareizā risinājuma, pie pareizā ceļa un plūsmas.
Lūdz piedošanu sev, ka esi pārkāpusi šo brīvo gribu pati pret sevi  - piespiežot  sev darīt to, kas nebija nedz karmiski piemērots nodoms, nedz emocionāli piemērots nodoms, bet gan prāta, ego vai statusa uzspiests rīcības modelis.
Jo mazāk tu spiedīsi sevi rīkoties pret savu brīvo gribu un patiesumu, jo labāks, pareizāks un patiesāks bus  kontakts, ko veido ar cilvēkiem, pasauli, savu darbu.  Patiesa ļaušanās dabiskajam procesam sevī, pieņemot  to  tavu unikālo un patieso attiecību un saskarsmes modeli, ļaus tev rīkoties tad, kad  tas ir veselīgi un saderīgi.
Ļaujies, lai  aug tava cieņa pret savu izvēlēto dzīves ceļu, tad šī cieņa izveidos ceļus, lai tu spētu cienīt arī citu izvēlētos ceļus un virzības, Cieņa var palīdzēt  rīkoties "pareizi" un  labi priekš tevis, kas  savukārt ļaus tev iekļauties dabiskajā lielajā procesā.
Cieņa tev ļaus izvēlēties  nedarīt, tad , kad karmiski un enerģētiski tev nav jādara, lai arī cik tas nebūtu pretrunā ar prāta uzliktajiem nosacījumiem, ar žēlumu vai žēlošanas balsi, kas liek žēlot visu un visus, galvenokārt jau sevi caur citiem.

Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru