pirmdiena, 2016. gada 9. maijs

Bērnības vieduma prakse

 Atceroties bērnību, kad gulēju smaržīgā, sulīgi zaļā vasaras zālē un skatījos mākoņos, ta ir sajūta, kad visa pasaule ir daļa no tevis un tu esi daļa no pasaules,  sajūta, kad iekšējā vienotība- savienojums ar dabisko un zemes enerģiju nav kosmisku prakšu rezultāts, bet gan tava spēja patiesi uztvert pasauli sev apkārt. Tas ir tīrs un patiess dabiskums, kurš nenoliedz nedz labo, nedz slikto, jo bērnībā tu ļauj sev sazemēties zemes dzīvē caur notikumiem, kuriem nešaubīgi tici – jo tici sev. 
Dabiskā iekšējā Veseluma sajūta ir dzīva arī tagad, iekšā, mazliet  dziļāk, klusāk noslēpta, bet šai sajūtai ir jāļauj plaukt, esot vienotai ar sevi un savu esību arī apzinātāk. Bērnībā Tu lieliski tiki galā ar savu dzīvi, jo tu dabiski pieņēmi šos nosacījumus, kas veidoja veselīgas robežas.


1. Tu esi dzīva daļa no visa, kas tevi iekļauj -Tu savā realitātē veido šis saiknes un tikai tu viņas vari izcelt saulītē, neviens tev nevar atņemt tavu iekšējo brīvību, vieglumu un dzīves sparu, tikai tu pati nosaki savas dzīves intensitātes, tāpēc esi dabiska, tici sev, tas nesāpēs.

2. Tu nekad nezaudē savu cerību uz dzīvi un visu dzīvo - tāpēc pārstāj noliegt savu cerību un ticību sev, neļauj lai ego traumas tev traucē, jo ticība sev nav Egoistiska, tā ir Dziedējoša.

3. Pieņem savu Ego, kad biji maza tu pieņēmi savu Ego, juti ko grib tavs Ego, bet ko Dvēsele, atrodi balansu starp ego velmju piepildīšanu un Dvēseles vēlmju realizāciju, gluži kā bērnībā.

Pamēģini ļauties sev un savai bērnības vieduma praksei , jau mazliet apzinātak, izmēģinot darbībā, protams, tie ir tikai pāris pieturas punkti, bet dažreiz jau ar to pilnībā pietiek, lai atkal sirdī un prāta iegūtu mieru.


Ilze Līkuma

1 komentārs:

  1. .... jā, tā gulēšana zālē... vienotība ar Zemi un Debesīm nevienā "garīgā praksē" ne tuvu nav bijusi tik dabiska, un vielaicīgi tik mistiska un patiesa

    AtbildētDzēst