ceturtdiena, 2016. gada 6. oktobris

Enerģētiskais periods Oktobris

Mīļo lasītāj, kādu laiku neesam redzējušies un es gribēju mazliet apskaidrot un apstāstīt par tām enerģētiskajām aktualitātēm kas šobrīd  izpaužas uz zemes, kuras  būtu jāņem vērā un jāsāk pielietot, lai veiksmīgi izmantotu savas iespējas un spējas šajā periodā..
Pēdējo trīs mēnešu murgs ir aiz muguras un tas ir uz neatgriešanos, varbūt  uz pāris maziem uzplaiksnījumiem nākamā gada martā/ aprīlī, bet viss, šogad tikai uz priekšu, augšu ( jebkur kur ir labi jūsu izpratnē) notikumi un situācijas atraisās, gluži kā pārāk ciešs mezgls tas pamazām un pamatīgi tiek atraisīts – nospiedumi paliek, emocijās, jūtās, domās, tā ir maza „blakne” ar kuru  diemžēl ir jāsadzīvo un jādzīvo tālāk.
Motivācija dzīvot – tas ir tas uz ko ir jāfokusējas, kas tieši ir tas, kas tev liek būt motivētai dzīvot, izpausties un būt par sevi, laiks, kad pats sevi izvelc no pašradītā purva.
Pievienosies pāris jauni karmiski cilvēki/ notikumi, kuri sniegs norādes kurp doties un kā doties, bet izvēles iespējas ir tikai tavas un pēc tevis. Karmiskie cilvēki un notikumi proporcijā  nosacīti pozitīvie 60% pret nosacīti negatīviem 40% - nav slikti, daudz komfortablāk nekā iepriekšējos mēnešos.
Ko tu gaidi ? Domā, ka kāds tev pateiks kā dzīvot, vai kā izdarīt SAVAS izvēles.. ? Nē! Tā tas nenotiek, tāpēc pārstāj gaidīt un IZMEĢINI un tomēr uzmanies no pārāk kategoriskiem cilvēkiem, viedokļiem, iespējams, arī no sava kategoriskā viedokļa, kas šajā enerģiju periodā ļoti izgaismosies.
Iespējams, tev liksies, ka visi ir  nenormāli fokusēti uz sevi – mazliet savādā, egoistiski neizprotamā un kritiku nepanesošā veidā. Atceries, ka šādi uzplaiksnījumi ir arī tev tavā dzīvē un šajā mēnesī, tāpēc  esi apdomīgs ar saviem vārdiem, viedokļiem, izteikumiem, tas, ka ir sācies sējas laiks nozīmē tikai to, ka pēc laika tu saņemsi savus augļus, to ko tu ieliec šobrīd to tu arī saņemsi pēc laika, tāda ir šī mēneša interesantākā iezīme.
Ko tu vēlies iesēt savā dzīvē? Kas stāv ceļā tavām vēlmēm?
Izgaismosies arī  vecās emociju, jutu, domu  traumas, kuras gribēs stāties ceļā tevis paša iespējai pašrealizēties šajā enerģiju periodā. Ir jāsaprot ka plūsmu nav jāstopē, tu nevari paslēpties no sevis un savām traumām, tev ir jāiemācās tās atlaist, tām ļaut attīrīties un jāiemācās dzīvot tālāk – sevis deļ, savas šodienas, savas tagadnes dēļ.
Patīkamākā mēneša iezīme ir iespēja celt savu labklājības līmeni, iespējams, ka šobrīd tas liekas pilnīgi neiespējami -  tomēr, labklājības līmenis ir visaptverošs un tas var ienākt tavā dzīvē, ja  maksimāli uz to tiecies, necenšoties noteikt, kas ir tava labklājībā, bet gan ļaujoties savam labklājības plašumam.
Aicinu izbaudīt savu spēju lietot to labklājību, kura jau ir ienākusi tavā dzīvē, tā motivējot Visumu, Zemi un Savu ES enerģiju izmantot esošo pārpilnību, veiksmi un sadzīves līmeni labklājīgi.

Lai mums skaists enerģētisks periods, kurš gan mainīsies jau 21. Oktobrī..
Vai jau noķērāt ši mēneša vēsmas? Kādas ir sajūtas no jūsu puses?


Ilze

4 komentāri:

 1. Pēdējo trīs mēnešu murgs ir aiz muguras un tas ir uz neatgriešanos- lasot šādu tekstu, elpa aizraujas....kādās dimensijās jādzīvo, lai šo īpaši spēcīgo, mīlestības, Dievišķās enerģijas pilno laiku nodēvētu par murgu.....

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par viedokli ;) Es atšķiros ar to, ka neskatu realitāti tikai no saldās, pūkainās puses, vienmer ir arī izelpa, ne tikai ieelpa.

   Dzēst
  2. Ienāciet .... apsēdieties, lūdzu. Tagad, lūdzu, aizturiet elpu ... neelpojiet ... neelpojiet ....

   Nākamais!

   Dzēst
 2. Muahhhahahaaaa, izlasīju komentāru un gandrīz nospļāvu monitoru ar kafiju.

  Reku Mana Atbilde

  https://www.youtube.com/watch?v=M7Ns9bcurWw

  AtbildētDzēst