svētdiena, 2017. gada 19. februāris

Izvēlēties "pareizās" izvēles

Visapkārt tik daudz dažādu aicinājumu, kuri skandina "Izvēlies mani!" tik daudz motivāciju, pozitīvu, negatīvu vai mazliet bēdīgu un skaudri nicinošu, kuri liek Tev izvēlēties, gribēt un vēlēties būt ar viņiem, par viņiem, pret viņiem.
Visa pamatā ir viena vienīga izvēle!
Tas nav grūti - bet ir neiespējami, ja apzinies, ka neesi iemācījies izvēlēties.
Kas veido Tavus izvēles principus, kas tos ir konstruējis? Tava ģimene un dzīves pieredze?
Arī šeit ir sajūtas, ka izvēles virmo kaut kur gaisā, ar savu uzskatu sistēmu ( informatīvo struktūru) tās tiek tvertas un pielāgotas tavas unikalitātes atblāzmai, bieži vien šīs uzskatu sistēmas neļauj pieņemt vienkāršus risinājumus, jo saskaras ar tādām ieliktām programmām kā "Dzīvē nekas nenāk viegli" "Tev tas nepienākas" "Viss ir jānopelna ar smagu darbu" un cita "klasika" ar kurām esmu saskārusies savā apziņas/enerģijas pētniecībā un savā darbā, konsultējot citus.
Šīs programmas ir vienas no smagākajām, kuras neļauj atnākt vieglākam, saprotamākajam risinājumam tavas unikalitātes ( karmas) ietvaros.
Ir neiespējami grūti izdarīt izvēli, kas ir laba ( piemērota tieši tev) ja tai ir jāizsūcas cauri drūzmai dažādu izstrādātu priekšstatu, noliegumu, līdz beidzot vēlme deformētā veidā tā ir nonākusi līdz tavai apziņai, tā ir zaudējusi sākotnējo spozmi un tu to izvēlies nepieņemt, jo vienkārši tai vairs netici.
Iepriekšējā pieredze, kura tik bieži ir sevi apliecinājusi zaudējumos, nevarēšanā un nespējā tev liek padoties un nedarīt, jo tam jau vairs nav jēgas.
Formula, kuru es esmu atklājusi priekš sevis, tāpēc varu padalīties ar citiem ir nosacīti vienkārša, tomēr arī šai formulai ir jāmēro garais ceļš cauri priekšstatiem, tāpēc tas var likties nogurdinoši, bet iesaku izmēģināt un pēcāk padalīties, kā gāja darot.
Iedomājies, ja katru dienu tu pirms savām izvēlēm, kuras apzinies(intuitīvi jūti) bieži vien ir ļoti nevajadzīgas, nepiemērotas un nederīgas, bet kurām tu nespēj pārkāpt pāri - izvēlies tikai šodien darīt pareizāk, labāk, foršāk, tā kā Tev ir patiesi labi. Diena, tas ir tik daudz? Labi! Tad tikai šajā stundā, minūtē  izvēlies sev labvēlīgāku rīcības, domu, attieksmes modeli!
Izdari tā, kā tev ir labvēlīgi un veselīgi - priecājies par šo mazo uzvaru, nebēdājies, ja sākumā nesanāk visa diena, bet tikai viena vai vairākas reizes, nenosodi sevi, bet gan uzslavē, jo šajos brīžos, kad izvēlies savas izvēles tu esi tuvāk sev ( savai Dvēselei) un es vairāk centrēts savā dzīves, enerģijas un neizsmeļamā potenciāla plūsmā.
Protams, vienmēr ir vairāki "bet" tomēr, līdz tiem ir jānonāk un šis ir gana komfortabls risinājums, lai pārāk netraumētu Ego bailes un trauksmainību.

Lai skaista šodiena!
Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru